Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Ognisko muzyczne

Rozbrzmiewaj radością - ognisko muzyczne dla wszystkich!

Nasza ognisko muzyczne otwarte jest dla wszystkich tych, którzy lubią muzykować, obcować z prawdziwą sztuką i oddanymi jej pedagogami. Prowadzimy naukę gry na instrumentach w systemie indywidualnym. Na lekcjach znajduje się wyłącznie jeden uczeń, dzięki czemu uzyskujemy najlepsze wyniki nauczania, a wieloletnie doświadczenie przekonało nas, że taka forma pracy jest najkorzystniejsza. Staramy się aby wprowadzany przez nas program poziomem przystosowany był do odrębnych możliwości i potrzeb każdego ucznia, a zarazem odpowiadał jego zainteresowaniom.

Nasi podopieczni biorą udział w przesłuchaniach, a także koncertach organizowanych w rozmaitych placówkach na terenie miasta. Tego typu wydarzenia śą wielkim przeżyciem nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców podziwiających dokonania swych pociech. Uczniowie pod koniec roku otrzymują świadectwo promocyjne, a na koniec nauki świadectwo ukończenia Ogniska Muzycznego.

 

Sekcje instrumentalne działające w Centrum Kultury:

  • instruktor Mirosława Ignac – fortepian
  • instruktor Dominika Korasiak – flet poprzeczny
  • instruktor Laura Petzuch – wokal solowy
  • instruktor Laura Mross – skrzypce
  • instruktor Judyta Zmarzły – saksofon, keyboard
  • instruktor Łukasz Goliszewski – gitara klasyczna
  • instruktor Artur Przybylski – gitara klasyczna
  • instruktor Maciej Przybylski – gitara elektryczna / klasyczna
  • instruktor Piotr Obstoj – perkusja
  • instruktor Rafał Poremba – trąbka

Indywidualne lekcje nauki gry na instrumentach odbywają się cztery razy w miesiącu po 30 minut.

Ognisko muzyczne to doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności gry na instrumentach.
Dołącz do nas i odkryj swoje muzyczne talenty!

Obraz: